| Print side |

Forside | Idrætten | Børn | Elite | Klubber | Aktiviteter | Resultater | Kontakt | Udgivelser | Film
 

Program for FHI-Cup 2012 - 18 august 2012

TidEventKlubÅrets bedste tidRekord
10:15Registrering og opvarmning på Stadion
11:00Åbning af FHI-Cup 2012
11:101500 M, Male, RR2, RR3, RR4
Anton StockmarrFrederiksberg HI 07.43,70
Daniel Reinholdt BeckAabenraa HI  
Lasse KromannOdense Atletik/OGF08.16,1508.16,15
11:25200 M, Male, RR1
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja"01.45,3001.45,30
Nikolaj Overgaard ChristensenRanders Sportsklub "Freja"01.11,0501.11,05
11:30200 M, Male, RR2
Gert Gregers HansenParasport Frederiksberg00.52,9400.43,30
Jens PeiningFrederiksberg HI01.01,1001.01,10
Michael Thyregod JensenIH Aalborg00.57,4500.52,58
11:35200 M, Male, RR3, RR4
Anton StockmarrFrederiksberg HI 00.49,80
Daniel Reinholdt BeckAabenraa HI00.38,5200.38,52
Svend Oliver Haugaard DigensOdense A/OGF00.45,2600.45,26
11:40200 M, Female, RR1
Hayla Silva SøndergaardIH Aalborg01.19,6001.16,09
Tina Baltzer JensenParasport Frederiksberg01.23,0701.08,43
11:45200 M, Ikke oplyst/Alle, RR2, RR3, RR4
Helle LadefogedRanders Sportsklub "Freja"00.46,1300.46,13
Lise HallagerParasport Frederiksberg01.09,6701.09,67
Pernille BachRRK Holbæk00.48,5000.48,50
Pernille WrangVidar Atletik00.56,8900.53,12
11:5560 M, Male/Female, RR1, RR2
Asta DibbernFrederiksberg HI 00.34,05
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja"00.29,9700.29,97
Sobhan SidiqiAabenraa HI  
12:05800 M, Ikke oplyst/Alle, RR1
Hayla Silva SøndergaardIH Aalborg05.41,5505.19,16
Tina Baltzer JensenParasport Frederiksberg07.54,7305.27,27
12:15800 M, Ikke oplyst/Alle, RR2
Jens PeiningFrederiksberg HI 04.48,60
Lasse KromannOdense Atletik/OGF03.58,5303.58,53
Michael Thyregod JensenIH Aalborg04.01,4403.55,06
Pernille WrangVidar Atletik04.22,9804.22,98
12:25100 M, Male, RR1, RR2, RR3, RR4
Anton StockmarrFrederiksberg HI 00.24,00
Daniel Reinholdt BeckAabenraa HI00.19,4100.19,41
Gert Gregers HansenParasport Frederiksberg00.24,3900.20,90
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja"00.56,1900.56,19
Nikolaj Overgaard ChristensenRanders Sportsklub "Freja"00.32,0600.32,06
Svend Oliver Haugaard DigensOdense A/OGF00.24,2400.24,24
12:30100 M, Female, RR1, RR2, RR3, RR4
Asta DibbernFrederiksberg HI 00.57,54
Hayla Silva SøndergaardIH Aalborg00.39,0200.38,25
Helle LadefogedRanders Sportsklub "Freja"00.21,8900.21,89
Lise HallagerParasport Frederiksberg00.33,7600.33,76
Pernille BachRRK Holbæk 00.28,73
Pernille WrangVidar Atletik00.29,1600.26,06
12:40400 M, Male, RR1
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja"03.58,9503.58,95
Nikolaj Overgaard ChristensenRanders Sportsklub "Freja"02.29,7502.29,75
12:50400 M, Male, RR2
Gert Gregers HansenParasport Frederiksberg01.48,4601.36,00
Jens PeiningFrederiksberg HI02.02,9902.02,99
Lasse KromannOdense Atletik/OGF02.01,1402.01,14
Michael Thyregod JensenIH Aalborg01.52,4101.50,92
13:00400 M, Ikke oplyst/Alle, RR3, RR4
Anton StockmarrFrederiksberg HI 01.44,37
Daniel Reinholdt BeckAabenraa HI01.20,3201.20,32
Svend Oliver Haugaard DigensOdense A/OGF01.53,7301.53,73
13:10400 M, Ikke oplyst/Alle, RR1
Hayla Silva SøndergaardIH Aalborg02.39,7102.39,71
Tina Baltzer JensenParasport Frederiksberg03.34,2402.20,17
13:20400 M, Ikke oplyst/Alle, RR2, RR3, RR4
Helle LadefogedRanders Sportsklub "Freja"01.40,8001.40,80
Lise HallagerParasport Frederiksberg02.37,1102.37,00
Pernille BachRRK Holbæk01.39,9401.39,94
Pernille WrangVidar Atletik02.09,2001.55,79
13:3040 M, Ikke oplyst/Alle, RR1, RR2
Asta DibbernFrederiksberg HI 00.21,90
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja"00.22,7300.22,73
Sobhan SidiqiAabenraa HI  
13:50Diplomoverrækkelse

Vis deltagere i discipliner Vis kun discipliner
 

Genveje

RR Camp logo 2019 web

Støtteforeningen for RaceRunning Danmark

RaceRunning Facebook International

CPISRA

RaceRunning in English

Sponsorer

Via Biler Logo

RaceRunning Danmark - msi@dhif.dk -Betty Nansens Allé 57, 2. tv., 2000 Frederiksberg - 4084 2457
  |  Har du nyheder til hjemmesiden, skriv til webmasteren - msi@parasport.dk  |  
Page in english