| Print side |

Forside | Idrætten | Børn | Elite | Klubber | Aktiviteter | Resultater | Kontakt | Udgivelser | Film

 

 

Program for PSF CUP - 11 juni 2016

TidEvent
10:15Registrering og opvarmning
11:00Åbning af PSF
11:101500 M, Male/Female, RR2, RR3
Lasse KromannOdense Atletik/OGF 05.52,23
Marie Lander  
Pernille WrangVidar Atletik 08.36,09
Thea Berggren JørgensenRaceRunning Klub Holbæk 06.56,01
11:3040 M, Ikke oplyst/Alle
11:35200 M, Male, RR1, RR2, RR4
Gert Gregers HansenParasport Frederiksberg 00.43,30
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja" 01.20,15
Stian LaBiancaParasport Frederiksberg  
Tina Baltzer JensenParasport Frederiksberg 01.08,43
11:45200 M, Female, RR2, RR3, RR4
Britt Drud Sørensen5 Tårns Motion 00.40,15
Edith HansenRanders Sportsklub "Freja" 00.39,60
Helle LadefogedRanders Sportsklub "Freja"00.44,5100.43,40
Lise HallagerParasport Frederiksberg01.05,0801.03,46
Marie Lander  
Thea Berggren JørgensenRaceRunning Klub Holbæk00.42,7200.42,72
12:10800 M, Male/Female, RR2, RR3, RR4
Lasse KromannOdense Atletik/OGF02.58,5702.58,57
Manja Simone Lundgaard HansenRanders Sportsklub "Freja"03.58,6703.31,52
Marie Lander  
Pernille WrangVidar Atletik04.35,9504.10,96
Stian LaBiancaParasport Frederiksberg  
Thea Berggren JørgensenRaceRunning Klub Holbæk03.13,5403.13,54
12:30100 M, Male, RR1, RR2, RR4
Gert Gregers HansenParasport Frederiksberg00.26,6100.20,90
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja"01.01,8800.45,10
Stian LaBiancaParasport Frederiksberg  
12:35100 M, Female, RR1, RR2, RR3, RR4
Britt Drud Sørensen5 Tårns Motion00.20,0200.20,02
Edith HansenRanders Sportsklub "Freja"00.20,6700.19,60
Helle LadefogedRanders Sportsklub "Freja"00.20,5600.20,56
Lise HallagerParasport Frederiksberg00.31,3800.31,15
Marie Lander  
Pernille WrangVidar Atletik00.25,1100.24,03
Thea Berggren JørgensenRaceRunning Klub Holbæk00.21,0300.21,03
Tina Baltzer JensenParasport Frederiksberg 00.33,21
13:00400 M, Female, RR1, RR2, RR3
Lise HallagerParasport Frederiksberg02.20,3002.20,30
Manja Simone Lundgaard HansenRanders Sportsklub "Freja" 01.40,05
Marie Lander  
Thea Berggren JørgensenRaceRunning Klub Holbæk01.23,6301.23,63
Tina Baltzer JensenParasport Frederiksberg 02.20,17
13:05400 M, Male, RR1, RR2, RR4
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja" 03.28,00
Lasse KromannOdense Atletik/OGF 01.21,20
Stian LaBiancaParasport Frederiksberg  
13:3560 M, Male/Female, RR1, RR2, RR3, RR4
Edith HansenRanders Sportsklub "Freja" 00.13,27
Gert Gregers HansenParasport Frederiksberg 00.15,50
Helle LadefogedRanders Sportsklub "Freja" 00.19,25
Jesper Harding HansenRanders Sportsklub "Freja" 00.25,19
Manja Simone Lundgaard HansenRanders Sportsklub "Freja"  
13:4040 M, Ikke oplyst/Alle

Vis deltagere i discipliner Vis kun discipliner
 

Genveje

RR Camp logo 2019 web

Støtteforeningen for RaceRunning Danmark

RaceRunning Facebook International

CPISRA

RaceRunning in English

Sponsorer

Via Biler Logo

RaceRunning Danmark - msi@dhif.dk -Betty Nansens Allé 57, 2. tv., 2000 Frederiksberg - 4084 2457
  |  Har du nyheder til hjemmesiden, skriv til webmasteren - msi@parasport.dk  |  
Page in english