| Print side |

Forside | Idrætten | Børn | Elite | Klubber | Aktiviteter | Resultater | Kontakt | Udgivelser | Film

 

 

Gert Gregers Hansen

Portræt af Gert Gregers Hansen

Personlig info

Navn:   Gert Gregers Hansen
Adresse: Jyllinge
 

Sportslig info

RR klasse: RR2
Handicap: Spastiker
Handicapidrætsklub: Parasport Frederiksberg, Parasport Frederiksberg

Personlige resultater for 2001

StævneDato60 M100 M200 M300 M400 M800 M1500 M3000 M
Greve Cup 200119-05-2001
Danish Sports-Festival02.-03.-06-2001
FHI-Cup200110-06-2001
CP-ISRA World Games25.-28.-07-2001
Danish Atheletic Championship01.-02.-09-2001
          
Forrige rekorder00.15,5000.20,9000.43,3001.37,6903.26,6407.04,80
          
Bedste resultat
00.21,71
00.45,14
01.36,00
03.24,68
06.53,92
Dårligste resultat00.24,9001.01,9001.57,4004.23,0008.55,40
Forskel00.03,1900.16,7600.21,4000.58,3202.01,48
Fremskridt/Tilbagegang
00.00,81
00.01,84
00.01,69
00.01,96
00.10,88

Farvekoder

Personlig rekord ved resultatet
Rekord dette år
For meget medvind for en rekord
Verdensrekord
Forbedring
Tilbagegang
 
RaceRunning Danmark - msi@dhif.dk -Betty Nansens Allé 57, 2. tv., 2000 Frederiksberg - 4084 2457
  |  Har du nyheder til hjemmesiden, skriv til webmasteren - msi@parasport.dk  |  
Page in english